MÖBLER / Bord / Soffbord 15952028

nr 1595 2028

Soffbord

Jason, Danmark, 1950-tal. Ek. Stämplad Jason. Bredd: 98 cm. Djup: 74 cm. Höjd: 50 cm

Kondition: slitage

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 29 januari 2024
kl 20:44:49

  • Tema
  • 29 jan

50/60/70-tal

Läs mer om 50/60/70-tal